2023 жылға арналған кәсіби даму мүмкіндіктері

DSCF9066

Біз 2023 жылы NU оқытушылары үшін қолжетімді кәсіби даму мүмкіндіктерінің топтамасымен бөлісуге қуаныштымыз.

Олар университет ішіндегі бастамаларды да, халықаралық деңгейде мойындалған ұйымдар ұсынатын бағдарламаларды да қамтиды және қатысушылардың әртүрлі топтарына арналған: оқытушылық мансабын бастаған қызметкерлерден бастап академиялық көшбасшылыққа дейін. Егер сізде сұрақтар немесе ұсыныстар болса, бізге хабарласыңыз.

Supervising Doctoral Studies (Докторантураға жетекшілік ету)

Бағдарламаны Epigeum ұсынады. Курсқа қол жеткізу үшін жоғары оқу орнынан кейінгі бағдарламалар офисіне (graduatestudies.office@nu.edu.kz) хабарласыңыз.

Бағдарлама туралы

Enhancing Programme Leadership (Бағдарлама жетекшілігін арттыру)

Орындар шектеулі және делегаттарды Мектептер тағайындайды. Ұйымдастырушы: Институционалдық тиімділік ұжымы.

Бағдарлама туралы

University Teaching: Core Skills (Университетте оқыту: негізгі дағдылар)

Бағдарламаны Epigeum ұсынады. NU оқытушылары үшін жазылу тегін. Курсқа қол жеткізу үшін бізге хабарласыңыз.

Бағдарлама туралы

Research Skills Toolkit (Зерттеу дағдыларының құралдар жинағы)

Бағдарлама туралы

Becoming a Student Assistant: Teaching and Mentoring (Ассистент болу: оқыту және тәлімгерлік)

Курсты FutureLearn ұсынады. Курсқа қол жеткізу үшін жоғары оқу орнынан кейінгі бағдарламалар офисіне (graduatestudies.office@nu.edu.kz) хабарласыңыз.

Курс туралы

TA Академиясы
Ұйымдастырушы: Инновациялық оқыту ұжымы ilh@nu.edu.kz

Бағдарлама туралы