Институционалдық Зерттеулер және Талдау

Күзгі семестрге тіркелген студенттер жайлы статистика

Бұл баяндамалар кузгі семестрге қабылданған және курстарға тіркелген студенттер жайлы толық акпаратты ұсынады. Деректер оқу жылынын басынан санағанда (күзгі семестр) алтынша аптынын соңғы күні бойынша студенттердің жалпы санына негізделген. Әр түрлі күндерге негізделген статистикалық мәліметтерді алу және ұсыну нәтижесінде туындайтын сәйкессіздіктерді жою үшін Университеттің Институционалдық зерттеулер және талдау бөлімі Регистратор Офисімен келісе отырып, күзгі семестрдің алтыншы аптасының соңғы күні Университеттің ресми статистикасын есептуге тірек ретінде анықталған күн болып табылады.

Статистикалық ақпаратқа кіріспені келесі сілтеме арқылы оқи аласыз.

Fall 2021 Student Enrollment Report

Fall 2020 Student Enrollment Report

Fall 2019 Student Enrollment Report

Fall 2018 Student Enrollment Report

Ескерту: ИЗТ есептері және басқа материалдары тек ағылшын тілінде жарияланады, сондықтан сайттағы материалдар тек бір тілде қол жетімді болады. Сондай-ақ, кейбір материалдар ішкі пайдалануға арналғандықтан ішкі порталда авторизацияны қажет етеді.

Осы вебсайтта (ie.nu.edu.kz) ұсынылған статистикалық деректерді халықаралық зерттеу университеті тұрғысында және НУ-дың стратегиялық мақсаттарына сәйкес қарастырған жөн. Бұл деректерді басылымдарда қолданған кезде ақпараттың бастапқы дереккөзін көрсету қажет.

Егер сізде сұрақтар туындаса, сіз институционалдық зерттеу және талдау тобына ir@nu.edu.kz электрондық пошта бойынша хабарласа аласыз.