Академиялық сапа

НУ КУРСТАРДЫ БАҒАЛАУ БОЙЫНША САУАЛНАМА

НУ курстарын бағалау бойынша сауалнама-бұл кері байланыстың негізгі институционалдық тетігі, ол студенттерден олардың білім сапасына қаншалықты қанағаттанатынын көрсетуді сұрайды.

Студенттердің пікірлерін қалай қолданамыз?

Біз бұл ақпаратты келесілер үшін қолданамыз:

• Жыл сайынғы сапа мониторингін жүргізу;
  • Курстарға енгізілген өзгерістердің тиімділігін тексеру;
  • Курсты жетілдіру қажеттілігі туралы ақпараттандырылған шешімдер қабылдау.
Семестрдің соңында курсты бағалау
Аралық кері байланыс

НУ курстарын бағалау бойынша сауалнамалар Qualtrics платформасында әр семестрдің соңында емтихан кезеңінен екі апта бұрын өткізіледі. Сауалнамаға курсқа қатысты он төрт негізгі сұрақ кіреді. Бұл жалпы университеттік сұрақтар курстың/бағдарламаның бірегейлігін көрсететін арнайы сұрақтармен толықтырылуы мүмкін. НУ курсын бағалау нысанын мына жерден жүктеуге болады. (Таңдалған рәсімдер мен нысандар тек Университеттің мүдделі тараптары үшін қолжетімді екенін ескеріңіз).

Курсты бағалау бойынша барлық сауалнамаларды мектептер студенттермен кері байланыс рәсімдері бойынша нұсқаулыққа сәйкес жүргізеді. Қосымша ақпарат алу үшін мектепте сауалнама жүргізу әкімшісіне немесе деканның академиялық мәселелер жөніндегі орынбасарына хабарласыңыз.

Кері байланыс циклын аяқтау

Кері байланыстың барлық сатыларының аяқталуы маңызды. Біздің оқытушыларымызға студенттермен олардың пікірлері қалай пайдаланылғанын және студенттердің кейбір ұсыныстарын неге жүзеге асыру мүмкін еместігін талқылауға кеңес береміз.

Курстарды бағалаудан басқа, университет басқа да бірқатар сауалнамаларды, соның ішінде оқуға түскен студенттерге арналған сауалнаманы, бітіруші студенттерге арналған сауалнаманы, студенттердің студенттік тәжірибесі туралы сауалнаманы және т. б. ұйымдастырды. Бұл сауалнамалар академиялық сапаны жақсарту үшін ақпараттандырылған шешім қабылдаудың құнды көзі болып табылады. НУ институционалдық сауалнамалар туралы көбірек біліңіз.

НУ оқытушыларына семестрдің ортасында (үзілістен кейін) студенттердің пікірлерін жинауды бастау ұсынылады. Бұл студенттердің мәселелеріне тез арада жауап беруге және қажет болған жағдайда курсқа аздаған өзгерістер енгізуге мүмкіндік береді.

НУ оқытушылары студенттерден кері байланыс жинаудың түрлі құралдарын, соның ішінде сабақ кезінде ашық талқылауларды, ойлануға арналған сұрақтарды және студенттер өкілдерінің көмегін пайдалана алады. Біздің арнайы нұсқаулықтан семестрдің ортасында студенттердің пікірлерін қалай жинау туралы көбірек біліңіз.