Ерекше білім беру қажеттіліктері жөніндегі комитет

ЕРЕКШЕ БІЛІМ БЕРУ ҚАЖЕТТІЛІКТЕРІ ЖӨНІНДЕГІ КОМИТЕТ

Ерекше білім беру қажеттіліктері жөніндегі комитет Академиялық кеңеске мүмкіндігі шектеулі студенттерді қолдау саясатын ұсыну бойынша консультация беретін тұрақты жұмыс істейтін органы болып табылады.  Комитет көру және есту қабілетінің бұзылуын, оқу қабілетінің бұзылуын, физикалық бұзылуларды, сондай-ақ оқуға қойылатын басқа да ерекше талаптарды қоса алғанда, мүмкіндіктері шектеулі және білім алу қабілеті бұзылған студенттерді академиялық қолдаудың ұлттық және халықаралық стандарттары бойынша әдістемелік ұсынымдар беруге жауап береді.

Ерекше білім беру қажеттіліктері жөніндегі комитет туралы ереже мына сілтеме бойынша қолжетімді.

Функциялары
  • Инклюзивті білім беру саласындағы Университет мамандарынан кеңес алу;
  • Егер Мектептер талап етсе, нақты жағдайлар үшін академиялық қолдаудың қосымша деңгейлерін нақтылау үшін Мектептермен және тиісті департаменттермен өз іс-әрекеттерін үйлестіру;
  • Мүмкіндігі шектеулі студенттерді қолдауға Университет қоғамдастығын тарту және қатыстыру.
Құрамы және қазіргі мүшелер
  • Тағайындалған төрағасы - Эрик Венте (CPS);
  • Провост офисінің өкілі – Асхат Бекжанов;
  • Мектептерден оқытушы-профессорлар құрамының бір мүшесі: Зумрад Катаева (GSE), Ставрос Пулопулос (SEDS), Алессандра Клементи (NUSOM), Кэтрин Андерсен (CPS);
  • Студенттер үкіметінің өкілі – Гульдана Курмангали (бакалавриат);
  • Студенттермен жұмыс жүргізу департаментінің өкілі – Юлия Палкина.