IR-MFF, Issue 08-2024: 2024 жылғы бірінші курс бакалавр студенттері мен нөлінші жыл бакалавр дайындық бағдарламасының студенттері барлық алдыңғы ағымдардан асып түсті.

EmptyName 47-min

Institutional Research Monthly-Friday Fact (IR-MFF), Issue 08-2024
Провост Офисi, Назарбаев Университетi

Назарбаев Университетінің Провост кеңсесінің Institutional Research Monthly-Friday Fact (IR-MFF) атты соңғы есебі 2024 жылғы бірінші курс студенттері мен нөлінші жыл дайындық бағдарламасы студенттерінің айтарлықтай жетістіктерін атап өтеді. Institutional Research & Analytics (IR&A) тобы жүргізген кешенді талдау бұл студенттердің сын тұрғысынан ойлау деңгейі бойынша барлық алдыңғы ағымдардан асып түскенін көрсетті. COVID-19 пандемиясы кезінде онлайн оқуға көшу математикалық үлгерімге теріс әсер еткенімен, 2024 жылғы ағым өздерінің ерекше сын тұрғысынан ойлау қабілеттерімен ерекшеленеді. Есепте бұл жағымды дамудың ұзақ мерзімді салдарын түсіну және студенттердің академиялық қиындықтарға толық дайындалуын қамтамасыз ету үшін қосымша зерттеулердің қажеттілігі атап өтілген.

Қосымша ақпарат алу үшін Institutional Research Monthly-Friday Fact (IR-MFF) веб-сайтына кіріңіз.
Егер сізде деректерге қатысты қандай да бір сұрақтар немесе ұсыныстар болса, бізге хабарласыңыз.